Home

nejasný rodisko manželstvo futbal kolko polcasov ma šedá vyvrtnutie vďakyvzdania

Poďme zlepšiť futbal. Toto je desať zmien, ktoré môžu pomôcť

Základné pravidlá futbalu: Čo je ofsajd? Koľko trvá futbalový zápas? |  SPORTNET
Základné pravidlá futbalu: Čo je ofsajd? Koľko trvá futbalový zápas? | SPORTNET

Bezgólový prvý polčas vystriedala prestrelka: Sereď takmer predviedla  dokonalý obrat | Športky.sk
Bezgólový prvý polčas vystriedala prestrelka: Sereď takmer predviedla dokonalý obrat | Športky.sk

Argentína zdolala Holandsko: Výsledok štvrťfinále MS vo futbale 2022 |  SPORTNET
Argentína zdolala Holandsko: Výsledok štvrťfinále MS vo futbale 2022 | SPORTNET

Pravidlá futbalu | Alza.sk

Devilpage - UnitedWay CZ/SK - Polčas: Luton Town 0:1 United Ako hodnotíte  prvú polovicu tohto pohárového zápasu? #devilpage | Facebook
Devilpage - UnitedWay CZ/SK - Polčas: Luton Town 0:1 United Ako hodnotíte prvú polovicu tohto pohárového zápasu? #devilpage | Facebook

Prešovčan Macko okúsil exotiku v Ázii. Futbal hráva aj po štyridsiatke |  SPORTNET
Prešovčan Macko okúsil exotiku v Ázii. Futbal hráva aj po štyridsiatke | SPORTNET

Všetko o futbale | MASTERSPORT.SK

Pravidlá futbalu

Futbal zvažuje revolučnú novinku. Bude polčas trvať už len 30 minút? -  Ostatné - Futbal - Šport - Pravda
Futbal zvažuje revolučnú novinku. Bude polčas trvať už len 30 minút? - Ostatné - Futbal - Šport - Pravda

Dĺžka zápasu podľa pravidiel futbali | fanshop.futbalsfz.sk

Bayern Mníchov 2:0 Barcelona: Gólové momenty | ForcaBarca.sk, informačný  servis FC Barcelona
Bayern Mníchov 2:0 Barcelona: Gólové momenty | ForcaBarca.sk, informačný servis FC Barcelona

Anglicko dnes zdolalo Irán: Výsledok a tabuľka MS vo futbale 2022 | SPORTNET

MS VO FUTBALE 2022 Angličania nevyužili šancu na postup: V zápase s USA gól  nepadol | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Angličania nevyužili šancu na postup: V zápase s USA gól nepadol | Športky.sk

Slovensko zdolalo Azerbajdžan: Výsledok zápasu Ligy národov | SPORTNET

Francúzi uštedrili našim mladíkom na úvod šampionátu debakel

Slováci sa proti Španielsku zapísali do histórie, päťgólový debakel na ME  vo futbale prišiel po 17 rokoch - Webnoviny.sk
Slováci sa proti Španielsku zapísali do histórie, päťgólový debakel na ME vo futbale prišiel po 17 rokoch - Webnoviny.sk

Počet hráčov vo futbalovom zápase | fanshop.futbalsfz.sk

Odložil kľučky, stal sa predátorom. Bude z Ronalda futbalový Jágr? -  Zahraničné ligy - Futbal - Šport - Pravda
Odložil kľučky, stal sa predátorom. Bude z Ronalda futbalový Jágr? - Zahraničné ligy - Futbal - Šport - Pravda

Zápas Slovensko - Slovinsko sa skončil nerozhodne, tri góly padli v druhom  polčase a Blažič bol vylúčený (foto) - Webnoviny.sk
Zápas Slovensko - Slovinsko sa skončil nerozhodne, tri góly padli v druhom polčase a Blažič bol vylúčený (foto) - Webnoviny.sk

Mužský a ženský klub z Portlandu odohrali zmiešaný zápas, vyzbierali pol  milióna dolárov na pomoc Ukrajine
Mužský a ženský klub z Portlandu odohrali zmiešaný zápas, vyzbierali pol milióna dolárov na pomoc Ukrajine

VIDEO Rakúsko úspešne vstúpilo do šampionátu: O výhre nášho suseda rozhodol  druhý polčas | Športky.sk
VIDEO Rakúsko úspešne vstúpilo do šampionátu: O výhre nášho suseda rozhodol druhý polčas | Športky.sk

Hnev a sklamanie v kabíne Slovákov: Takto sa hrať nedá! Prvý polčas sme  prespali | Športky.sk
Hnev a sklamanie v kabíne Slovákov: Takto sa hrať nedá! Prvý polčas sme prespali | Športky.sk