Home

zhubný Dovolenka kábel druhé kolo svetový pohár slalom muži 2019 podstatný väzba borovica

Svetový pohár: Vlhová skončila v slalome štvrtá, Shiffrinová zaznamenala  85. triumf | TA3
Svetový pohár: Vlhová skončila v slalome štvrtá, Shiffrinová zaznamenala 85. triumf | TA3

ONLINE: Petra Vlhová dnes - slalom 2. kolo v Lenzerheide (zjazdové  lyžovanie) | SPORTNET
ONLINE: Petra Vlhová dnes - slalom 2. kolo v Lenzerheide (zjazdové lyžovanie) | SPORTNET

Petra Vlhová dnes - obrovský slalom 2 kolo výsledky / lyžovanie | Šport.sk

Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky |  Slovenský olympijský tím
Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky | Slovenský olympijský tím

Petra Vlhová obrovský slalom žien 2. kolo dnes Jasná 2021

Svetový pohár - 2. kole obrovského slalomu zrušili | Šport.sk

Svetový pohár: Kristoffersen ovládol prvé kolo slalomu v Schladmingu

Vlhovú chybička v druhom kole pripravila o pódium, Shiffrinovej preteky  nevyšli | Nový Čas
Vlhovú chybička v druhom kole pripravila o pódium, Shiffrinovej preteky nevyšli | Nový Čas

Svetový pohár: Kristoffersen zvíťazil v 1. kole, na krk mu dýcha  reprezentačný kolega
Svetový pohár: Kristoffersen zvíťazil v 1. kole, na krk mu dýcha reprezentačný kolega

Petra Vlhová - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom v Kranjska Gora 2022 | SPORTNET

Adam Žampa dnes - obrovský slalom, 2. kolo (Alta Badia 2021, výsledky) |  SPORTNET
Adam Žampa dnes - obrovský slalom, 2. kolo (Alta Badia 2021, výsledky) | SPORTNET

Obrovský slalom v Kranjskej Gore má prekvapujúcu víťazku. Vlhová skončila  tretia | TVNOVINY.sk
Obrovský slalom v Kranjskej Gore má prekvapujúcu víťazku. Vlhová skončila tretia | TVNOVINY.sk

Petra Vlhová dnes išla obrovský slalom 2. kolo v Killington 2022 | SPORTNET

ONLINE: Adam Žampa dnes - obrovský slalom, 1. kolo (zjazdové lyžovanie) |  SPORTNET
ONLINE: Adam Žampa dnes - obrovský slalom, 1. kolo (zjazdové lyžovanie) | SPORTNET